• נעמה משלי לוי
  נעמה משלי לוי "בעלת "מקום משלי" הבית לאתגרים במשפחה

  עובדת סוציאלית, מנחת קבוצות מוסמכת בתחום הורות ומשפחה, מתאמת טיפול למשפחות.

 • שרון פוסט רצבי
  שרון פוסט רצבי "בעלת "מקום משלי" הבית לאתגרים במשפחה

  יועצת משפחתית מוסמכת, M.A  מאמנת, מנחת קבוצות הורים, מרצה.

המטפלות והמטפלים שלנו

 • מיכל אלרן
  מיכל אלרן עובדת סוציאלית תואר שני, פסיכותרפיסטית

  שמי מיכל אלרן, עובדת סוציאלית מזה 32 שנים. שירתתי כקצינת בריאות הנפש 13 שנים ביחידות שונות בצבא (בסיסי טירונות והדרכה, לשכת גיוס וגם תקופה של שנתיים בבית חולים רמב”ם במרפאה הפסיכיאטרית ובמרפאת משרד הביטחון).

  לאחר שיחרורי פתחתי קליניקה לפסיכותרפיה ובמקביל עבדתי במכון לאבחון ולטיפול בהפרעת קשב ובהמשך בדיור מוגן לפגועי נפש. מזה כ 15 שנים אני מטפלת בקליניקה שלי באופן בלעדי.

  לאורך כל עבודתי למדתי והתמקצעתי, אני בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, בוגרת בית ספר לפסיכותרפיה דינמית, בוגרת בית ספר לטיפול התנהגותי קוגניטיבי (cbt) ועוד.

  בקליניקה אני פוגשת אנשים (מתבגרים ומבוגרים) הסובלים ממצוקה נפשית כגון חרדה, דיכאון, פוסט טראומה, משברים שונים. אני מלווה אנשים הזקוקים לעזרה בהתמודדות מול מערכות בירוקרטיה שונות על מנת להשיג את זכויותיהם ותומכת בהם רגשית בתוך התהליך.

 • מוריה סמואל
  מוריה סמואל עובדת סוציאלית, בעלת תואר שני בגרונטולוגיה

  שמי מוריה סמואל, נשואה + שלושה, גרה ביישוב הקהילתי נוף איילון שצמוד למודיעין.

  למדתי תואר ראשון בעבודה סוציאלית וכיום  אני בעלת תואר שני בגרונטולוגיה, ובעלת תעודה של מנהלת שירותים לגיל השלישי.

  במסגרת הלימודים עבדתי במסגרת הרווחה ובריאות הנפש. עם סיומם, התחלתי לעבוד בתחום הסיעוד בעמותת עזר מציון. במסגרת תפקידי ניהלתי את המערך הסוציאלי של העמותה כמנהלת מרחב. בהמשך עבדתי בקופת חולים מכבי בתחום שיקום ונכויות.

  כיום עם צבירת ניסיון רב השנים, אני מלווה משפחות כמנהלת תיאום וטיפול בתחום הזקנה, נכות ושיקום ומנהלת קבוצת הפייסבוק “טיפת זהב” . קבוצה בה מענה מקצועי לבני הגיל השלישי ובני משפחותיהם

 • דניאל לוי
  דניאל לוי עובדת סוציאלית

  שמי דניאל לוי , עובדת סוציאלית מעל 12 שנה. בעלת ניסיון בתחום הגיל השלישי –  גריאטריה, שיקום וסיעוד. בעבר עבדתי כעובדת סוציאלית מוסמכת במחלקת השיקום בביטוח הלאומי. בעלת ניסיון אישי ומקצועי במיצוי זכויות לילדים עם צרכים מיוחדים. לאורך השנים למדתי כי משפחות המטופלים זקוקים לסיוע מקצועי וליווי בתהליך הבירוקרטי המורכב העומד מולם, ע”י גורם המכיר את נבכי המערכת הבירוקרטית. אני  מסייעת למשפחות בעת משבר בהתמודדות הבירוקרטית מול כלל הגורמים המעורבים.

 • ליאן פירקה
  ליאן פירקה עובדת סוציאלית בעלת תואר B.A

  שמי ליאן פירקה, נשואה לרמי ואמא לשחר, גרה בקיבוץ געש.

  בעלת תואר .B.A.  בעבודה סוציאלית מטעם מכללת תל- חי ועם ניסיון של 9 שנים בתחום.
  את ההתמחות שלי עשיתי במחלקה הפסיכיאטרית בביה”ח לבריאות הנפש בשער מנשה ובמרכז יום לקשיש “סב-יום” בעמק יזרעאל.

  אני מגיעה מרקע של חינוך ועבדתי לאורך השנים עם אוכלוסייה רב גילאית. בשנים האחרונות עסקתי בעיקר בתחומי הפסיכיאטריה והגריאטריה ושירותיי היום הינם בעיקר בתחומים אלו. כמו כן אני מומחית בגישת פיבוט – קידום בריאות ורווחה.

 • נטע שרי
  נטע שרי עובדת סוציאלית בעלת תואר B.A

  שמי נטע  שרי, גרה בירושלים, בעלת תואר B.A  בעבודה סוציאלית.  כיום אני עובדת בעיקר בתחום בריאות הנפש בקהילה (עבודה מול סל שיקום, מסגרות דיור, תעסוקה ופנאי, ליווי בתהליכי שיקום ברמות שונות) ובעלת ניסיון גם בעבודה עם אוכלוסיית כבדי שמיעה וחירשים.

  כמו כן עוסקת גם בעבודה עם ילדים והורים. בנוסף, מלווה משפחות במיצוי זכויות, ליווי בתהליכים ביורוקרטיים ועבודה מול המערכות השונות, יכולה לספק גם ליווי רגשי קצר מועד והדרכת הורים ראשונית

 • יעל יהוד
  יעל יהוד עובדת סוציאלית בעלת תואר B.A

  שמי יעל יהוד, עובדת סוציאלית בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת חיפה, נשואה ואם ל4 ילדים, תושבת השומרון.

  בתחילת דרכי המקצועית עבדתי כעובדת סוציאלית קהילתית וריכזתי מספר תכניות לליווי משפחות ליציאה ממשבר כלכלי. ב 3 שנים האחרונות, במסגרת עבודתי כעובדת סוציאלית במחלקות לשירותים חברתיים אני מלווה משפחות שמתמודדות עם קושי ומשברי חיים ומסייעת להם בתיווך ומיצוי זכויות מול משרדי ממשלה וגורמים בקהילה, תוך התייחסות ומתן מענה תמיכתי רגשי.
  היום כחלק מצוות “מקום משלי”, אני מעניקה שירותים אלו גם באופן פרטי.

 • ענת גליקמן
  ענת גליקמן עובדת סוציאלית

  ענת גליקמן, נשואה +3, גרה בכפר סבא. עובדת סוציאלית כ- 20 שנים בתפקידים שונים. כיום, עובדת שיקום בית החולים שיבא.  במקביל  ולאור ניסיוני הרב, אני מלווה  ומסייעת למשפחות ובודדים בנבכי הבירוקרטיה מול משרדי הביטוח הלאומי, הרווחה ומשרד הבריאות.

 • מיכל אסרף
  מיכל אסרף (קליני MA ) עובדת סוציאלית

  שמי מיכל אסרף, בת 37, נשואה ואם לארבעה חמודים, אני עובדת סוציאלית (MA קליני) מזה כ-15 שנים. לאורך השנים עבדתי ברשויות שונות בתחום של ילדים ונוער בסיכון.

  בהמשך למדתי תואר שני במגמה קלינית והרחבתי את תחומי העיסוק שלי גם להדרכות הורים, טיפול בילדים באמצעות משחק ולטיפול במבוגרים.

  כיום, במקביל לעבודתי כעו”ס לחוק נוער ומטפלת במרכז להורים וילדים, אני מעניקה, מתוך ניסיוני העשיר מול משרדי הממשלה וגורמי הרווחה שונים, מענה ייחודי ואישי בתחום הבירוקרטיה לכל אדם שזקוק לסיוע.

 • שיר מוספיר
  שיר מוספיר עובדת סוציאלית בעלת תואר B.A

  שמי שיר מוספיר ואני עובדת סוציאלית בעלת תואר B.A.

  בעלת ניסיון  של כארבע שנים כמתאמת טיפול של אנשים עם נכות נפשית.

  בעבר עבדתי כעובדת סוציאלית בתחום הזקנה וכן כעובדת סוציאלית של עיוורים ולקויי ראייה.

  בעבודתי נוכחתי בחשיבותו של הליווי העוטף – הבירוקרטי, הרגשי והמערכתי ואת זה אני מיישמת בעבודתי כיום.

 • עירית מרק
  עירית מרק עובדת סוציאלית

  שמי עירית מרק, אני נשואה ואמא לחמישה ילדים. עובדת סוציאלית מעל לעשור.

  בעלת ניסיון של כ – 6 שנים בשירות הציבורי ועוסקת בתחום של הורות, ילדים ומתמודדי נפש.

  בנוסף לעיסוקי כעובדת סוציאלית משפחה אני מעניקה שירות של טיפול רגשי וליווי סוציאלי ובירוקרטי ליחידים ומשפחות אשר נמצאים במצבי משבר נפשיים ורפואיים.

 • שירה שרמן
  שירה שרמן עובדת סוציאלית קלינית

  שמי שירה שרמן, אני עובדת סוציאלית קלינית ועליתי לישראל מניו יורק ב2009 עם ניסיון וידע רב תחומי הן מבחינה בירוקרטית והן מבחינה טיפולית. כיום עיקר עבודתי הינה בתחום  בריאות הנפש, שיקום ותיווך מול גורמי רווחה. אני מאמינה בראיה הוליסטית, וביכולת של כל אחד לשפר את מצבו עם המענה והתמיכה הנכונים עבורו.

  כיום, מתוך ניסיוני המקצועי אני מלווה בעיקר עולים חדשים בהתמודדות עם אתגרי קליטתם בארץ ומלווה אותם בתהליכי מיצוי זכויות ותמיכה רגשית בתקופה המאתגרת הזו.

 • מירב בן פורת חביב
  מירב בן פורת חביב עו"ס MSW

  נשואה ואם ל-3 ילדים. מתגוררת בקיבוץ בית הערבה הסמוך לירושלים.

  עובדת סוציאלית מעל לעשור.

  את ניסיוני המקצועי רכשתי רובו ככולו מעבודתי במערכת הבריאות, תחום בו אני ממשיכה לעסוק גם היום. בעבר אף עסקתי בתחומי השיקום, נכות וצרכים מיוחדים.

  אני מאמינה בראייה כוללנית המתייחסת לכל מעגלי החיים של האדם ומשפחתו. בהתערבותי הטיפולית יש מקום גם לצד הרגשי וגם לצד הפרקטי הכולל מיצוי זכויות ועמידה מול רשויות.

  אני מציעה את שירותיי לכל אדם, בכל גיל, אשר מתמודדים עם מחלה או מגבלה וזקוקים עקב כך לתמיכה נפשית ועזרה ביורוקרטית.

 • עומרה לוי חזן
  עומרה לוי חזן עו"ס MSW

  מטפלת זוגית-משפחתית, מנחת קבוצות מוסמכת ומנהלת תיאום וטיפול – קייס מנג’ר.

  מתגוררת בבאר שבע, בזוגיות + 2 ילדים

  בעבודתי בשטח צברתי ניסיון רב של כ 7 שנים בעבודה עם משפחות ונוער, בליווי תעסוקתי ורגשי עם משתקמים.ות, בתחום בריאות הנפש, ובעבודה רגשית מעמיקה עם צעירים וצעירות, זוגות ומשפחות בנושא זהות מינית ומגדרית.
  אני היום מלווה משפחות בתחומים מגוונים –
  בריאות הנפש, משפחות משולבות, פרק ב’, גירושין, אתגרים בזוגיות ובמשפחה,
  אובדן (על כל סוגיו ולא רק בהיבטים של מוות), שכול,
  זהות מינית ומגדרית, עבודה עם נוער, צעירים ומבוגרים.

  בנוסף, אני מסייעת למשפחות ויחידים בנושא בירוקרטי , במיצוי זכויות מול משרדים ממשלתיים: רווחה, ביטוח לאומי, משרד הבריאות ומשרד החינוך.

  אני מאמינה בשילוב שיטות שונות כדי לתת למטופל ומשפחתו מעטפת שלמה של ליווי ותמיכה.

 • עדי רפאל
  עדי רפאל עו"ס

  מטפלת משפחתית, מומחית בזקנה ודמנציה

  עובדת סוציאלית מזה 20 שנה. מתאמת טיפול בתחום הזקנה,  בעלת ניסיון רב בתחום הגיל השלישי – גריאטריה.

  בעברי עבדתי במחלקה לשירותים חברתיים, דיור מוגן, מחלקה סיעודית ואף ניהלתי מרכז יום, במהלך שנים אלו  צברתי ידע וניסיון רב בתחום.
  אני מסייעת למשפחות במיצוי זכויות ושירותים בקהילה, ומלווה את המשפחה בהתמודדות עם אתגרי הגיל השלישי. פיתחתי מודל עבודה ייחודי למשפחות המתמודדות עם דמנציה,  בו אני מלווה ומדריכה את המשפחה בהתמודדות עם השינויים החלים בעקבות הדמנציה וכן עובדת עם האדם החי עם דמנציה על שימור יכולות קוגניטיביות בפעילות שכולה הנאה וכיף. השירות שלי מסייע לאדם המבוגר וכן לבני המשפחה המטפלים בו.

  שנים של ליווי ויעוץ בתחום הזקנה חיזקו בי את ההבנה כי יש צורך בתמיכה ומידע בשלב זה של החיים. אני מאמינה שהניסיון שצברתי יכול לסייע לכל מי שמתמודד עם הצרכים השונים של הגיל השלישי.

 • שרי גולדשמידט
  שרי גולדשמידט A.B בעבודה סוציאלית

  נשואה ומתגוררת בעיר ירושלים.

  בעלת ניסיון בתחום הגיל השלישי –  גריאטריה, שיקום וסיעוד

  עובדת בבית החולים הרצוג בירושלים במחלקות סיעוד ושיקום, ובעבר גם במחלקות הנשמה.

  כחלק מעבודתי בבית החולים אני מלווה מטופלים/ות ובני משפחתם לאורך האשפוז ומסייעת להם בכל הנוגע לזכויותיהם ולקראת החזרה לקהילה ומעניקה להם ליווי ותמיכה רגשית בכל האתגרים העומדים בפניהם במהלך האשפוז.

  כמו כן אני מעניקה את שרותי כעובדת סוציאלית פרטנית המתמחה בעולם הגריאטרי והשיקומי.

  אני מלווה את הלקוח/ה ובני המשפחה אשר מתמודדים עם משברים רפואיים ורגשיים מול אתגרי הבירוקרטיה, נותנת את המידע הרלוונטי והכלים המתאימים ביותר לצרכיו/ה של הלקוח/ה.

 • גלבוע פלבניק
  גלבוע פלבניק מנהל תיאום וטיפול

  נשוי ליעל וגר בקטמונים בירושלים.

  מתאם טיפול, מלווה רגשית ובירוקרטית משפחות ויחידים, מתמחה ביחוד בתחום בריאות הנפש.

  בעל הכרות מעמיקה מתוך שש שנות ניסיון עם התהליכים והדילמות שעוברים על מתמודדים עם מחלות נפש ובני משפחותיהם. וכן עם מגוון השירותים של סל שיקום בירושלים.

  בנוסף לעבודתי הטיפולית אני איש חינוך ומורה להיסטוריה בבית ספר תיכון ובעל ניסיון בעבודה עם בני נוער.

  אני מאמין בכך שכל אדם יכול וזכאי לחיות חיים מלאי משמעות לצד הקשיים והאתגרים שהוא נתקל בהם, ורואה מתפקידי לסייע בהגשמת חזון זה מתוך הקשבה לאנשים שאני מלווה ובני משפחותיהם, עזרה בניתוח צרכים וקבלת החלטות משותפת ותיווך בין בני המשפחה השונים.

Call Now Button

קורסי חורף של מנהלי תיאום וטיפול עצמאיים למשפחה
!ההרשמה פתוחה

:כל הפרטים בקישורים הבאים

קורס דרום – אוקטובר 2020 –

https://www.seemplan.info/nmishli/makomishli-2/

קורס מרכז – דצמבר 2020

https://www.seemplan.info/nmishli/makomishli-telaviv/

**עקב מגבלות הקורונה, מספר המקומות מוגבל, מהרו להבטיח מקומכם.