קצת עלינו

מקום משלי הוקם מתוך הסיפור האישי והניסיון המקצועי של כל אחת מאתנו,
כמי שחוו את המשבר המשפחתי משני היבטיו כאמא ובת, כל אחת במשפחתה היא, השילוב בין שתינו מאפשר לנו לסייע לכל אחד מחברי המשפחה בהתמודדות עם האתגר מתוך הבנה מעמיקה של נקודת המבט שלו

נעמה משלי לוי
B.A  בעבודה סוציאלית, מנהלת טיפול, מנחת קבוצות מוסמכת בתחום הורות ומשפחה בעלת 10 שנות ניסיון  בעבודה סוציאלית, מנהלת טיפול, מנחת קבוצות מוסמכת בתחום הורות ומשפחה בעלת 10 שנות ניסיון

בעברי חליתי בסרטן וראיתי את המאבק היומיומי שמשפחתי עברה. בהמשך, ניהלתי במשך שלוש שנים, את המערך הסוציאלי באגודה לסוכרת נעורים ואף קידמתי זכויות לטובת ילדים סוכרתיים הן בביטוח הלאומי והן בכנסת.
שלוש שנים נוספות, ליוויתי משפחות לבוגרים עם צרכים מיוחדים בארגון הארצי – בית אקשטיין ובמקביל הנחתי קבוצות תמיכה להורים לילדים בעלי תסמונות נדירות במרפאה לגנטיקה התנהגותית בבית החולים תל השומר.
מהיכרותי עם המערכת מבפנים, אין לעובדים הסוציאליים ברשויות אפשרות ללוות משפחה בצורה מקיפה. אני מאמינה כי השירות אותו אנו מציעות, ליווי בירוקרטי אישי הכולל מעטפת של תמיכה רגשית וטיפולית תחת קורת גג אחת, חוסך הרבה מאוד כסף, טרחה ומשאבים שמשפחה צריכה לגייס על מנת להתפנות למה שחשוב באמת – תא משפחתי מכיל, תומך ומתמודד.

n1

שרון פוסט רצבי
יועצת משפחתית מוסמכת, M.A בעלת 6 שנות ניסיון, מאמנת, מנחת קבוצות הורים, מרצה.

כאמא לארבעה ילדים בוגרים אשר חוותה בבית אתגרים רבים של ילדים עם צרכים מסוגים שונים. מסוגיית אימוץ במשפחה המתמודדת עם דינמיקה מורכבת בתוך הבית על גווניה השונים, דרך מסע חיים לצד נערה מתבגרת המתמודדת עם הפרעת אישיות גבולית.
בחרתי לשלב את ניסיוני האישי והמקצועי על מנת לעזור להורים עם אתגרים שונים בחיי המשפחה.
כבעלת עסק עצמאי של 17 שנים בתחום אחר, החלטתי לעשות הסבה מקצועית, לתחום הייעוץ המשפחתי ולתרום מניסיוני האישי.
מזה מספר שנים אני מלווה, תומכת ומייעצת למשפחות המתמודדות עם האתגר של ילד הסובל מבעיות התנהגותיות, נפשיות, או מחלות שונות במטרה להקל ולסייע על ההתמודדות היום יומית.
מתוך ניסיוני האישי, השילוב של מעטפת הכוללת ליווי בירוקרטי, כמו גם ליווי רגשי וטיפולי תחת קורת גג אחת, אותו אנו מציעות, הינו פתרון יעיל, חסכוני ונוח המאפשר להורים להמשיך ולנהל תא משפחתי שלם וחזק.

לפרטים צרו קשר: 073-7587644

שרון פוסט רצבי

הייחודיות שלנו

תפיסת השירות שלנו הינה ייחודית ומספקת מעטפת כוללת המותאמת אישית לצרכי המשפחה תוך ניהול האתגר על ידי צוות מקצועי תומך ומכוון – זיהוי צרכי המשפחה/ תמיכה רגשית/ הכוונה לגורמים טיפוליים מקצועיים/ ניהול תהליכים בירוקרטים/ ליווי ויעוץ משפחתי/ הדרכת הורים/ קהילה תומכת/קבוצות תמיכה.

תחת קורת גג אחת יינתן למשפחה מענה נרחב על מנת לצמצם את תחושת חוסר האונים, העומס הרגשי וחוסר הוודאות בשל האינפורמציה הרבה הקיימת. במקום משלי  ננהל עבור המשפחה  את כל התיק הבירוקרטי אל מול המוסדות הממשלתיים.

אנו רואות את המשפחה כמכלול אחד. לתפיסתנו, המחלה או האתגר אינם מרכז הכובד, אלא התמודדות המשפחה עימם.

“מקום משלי” שם לו כמטרה לסייע, לייעץ, לתמוך וללוות משפחות המעוניינות לשפר את איכות חייהן, להיטיב את חיי המשפחה כל אחד בהתאם לצרכיו.
ליצור מערך טיפולי ותמיכתי אשר ייתן כלים מקצועיים להורים להתמודד עם צרכיו המיוחדים של הילד ויחד עם זאת ליצור מרחב משפחתי מיטבי עבור כלל המשפחה.

לפרטים צרו קשר: 073-7587644

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם
Call Now Button

קורסי חורף של מנהלי תיאום וטיפול עצמאיים למשפחה
!ההרשמה פתוחה

:כל הפרטים בקישורים הבאים

קורס דרום – אוקטובר 2020 –

https://www.seemplan.info/nmishli/makomishli-2/

קורס מרכז – דצמבר 2020

https://www.seemplan.info/nmishli/makomishli-telaviv/

**עקב מגבלות הקורונה, מספר המקומות מוגבל, מהרו להבטיח מקומכם.