דנה וינגרטן | עובדת סוציאלית, מנהלת תיאום וטיפול.

מנחת קבוצות הורים לגיל הרך

מתגוררת ברמת גן, נשואה ואם לשניים, בעלת 16 שנות ניסיון בעבודה סוציאלית.

בתחילת דרכי המקצועית עבדתי בתחום הגיל השלישי, במרכז יום לקשיש ובחברות סיעוד. בנוסף, התנדבתי במשך שנתיים בעמותת על"ם, במתן מענה ותמיכה רגשית לבני נוער במצבי סיכון.

בעלת ניסיון עשיר ומגוון בתחום הצרכים המיוחדים. במשך 5 שנים עבדתי במערכי דיור לבוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית והנמכה קוגניטיבית, עם התנהגות מאתגרת ו/או תחלואה כפולה, על רקע מחלת נפש או הפרעת אישיות, שיתוק מוחין, או עיוורון/ לקות ראיה.

בחמש השנים האחרונות עבדתי במעון יום שיקומי לפעוטות חירשים וכבדי שמיעה, ליוויתי והדרכתי הורים חירשים דוברי שפת הסימנים, וכן הורים שילדם אובחן עם אוטיזם בנוסף לקושי השמיעתי. בין היתר, סייעתי רבות גם במיצוי זכויות מול משרדי ממשלה וגופים ציבוריים שונים כגון:  שירותי הרווחה, משרד החינוך, משרד הבריאות, המוסד לביטוח לאומי, קופות החולים, משרד החינוך ועוד.

גאה להיות חלק מצוות "מקום משלי". במסגרת זו אני מציעה את שירותיי כעובדת סוציאלית פרטית, אשר מלווה משפחות לילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים,  מתמודדי נפש, או לבן המשפחה המזדקן. אלווה אתכם באופן צמוד בכל שלבי הבירוקרטיה השונים, עד למיצוי הזכויות המגיעות לכם במלואן ובמינימום מאמץ מצדכם.

ענת גליקמן
Call Now Button