נעה בינדר-אילת | עובדת סוציאלית תואר שני, מנהלת תיאום וטיפול

בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב.
העיסוק בתחום מיצוי הזכויות וליווי אנשים ומשפחות בזמן משבר רפואי החל מחיי האישיים. סבים וסבתות, חברים וחברות, קרובי משפחה שחלו במחלות קשות או כרוניות, הובילו אותי לנהל את המשבר ובשילוב הידע המקצועי שלי, יכולתי לייעץ לקרובי החולה ולסייע בתהליכים ביורוקרטיים כאשר לאדם החולה או לקרוביו לא היה את הכוח להתמודד.

כיום אני מומחית במיצוי זכויות והתמודדות עם מערכות הביורוקרטיה הישראלית בתחומי הרווחה, הבריאות והחינוך. פועלת רבות בנושא קידום ומיצוי זכויות חברתיות ובירוקרטיות.

עובדת  שנים רבות עם ילדים, בני נוער, בוגרים-צעירים, מבוגרים וקשישים אל מול מערכות ביורוקרטיות שונות: משרדי ממשלה, צה"ל, רשויות מקומיות, בתי ספר, מחלקות רווחה קופות החולים ועוד.

ההבנה שאנשים ומשפחות החווים משבר רפואי לא פנויים לעסוק בתחומי הביורוקרטיה ולפעמים אפילו הולכים לאיבוד בים המידע והמענים שיכולים להיות רלוונטיים, הוביל אותי לעיסוקי כ Case Manager  – מנהלת תיאום וטיפול בתחום המחלות הקשות והכרוניות ובמיוחד סרטן וליווי של בוגרים צעירים במצבי משבר.

מתוך ידע מקצועי עשיר וחוויות אישיות שצברתי לאורך הדרך, אני יודעת מה אנשים ומשפחות עוברות ומה צריך לעשות כדי לייצר סדר בבלגאן.

אשמח לעמוד לשירותכם.

ענת גליקמן
Call Now Button